Okul Bariyeri

Krom Renk Bariyer  75 Cm Yükseklik, Atatürk Köşesi Ürünleri Ve Malzemeleri
Zincir Veya Halat Dahil Değildir.
Törenlerde veya yönlendirmelerde kullanılan bariyerler firmamızda aüminyumdan imal edilmekte olup 75 cm yüksekliğindedir. Alt taban kısmı 24 cm geniliğinde olup dökümdür. Krom renk tören bariyerlerimiz renk kaybına yol açmaz ve uzun yıllar şık ve dekoratif olarak kullanıma devam eder. İlkokullarda veya anaokullarında Atatürk köşesi koruma demirleri olarakda temin edilmesinden dolayı , bariyerlerin oynanarak devrilemesine karşı istenmesi durumunda firmamız tarafından taban kısımlarından delik açılarak yere 2 vida ile montajı yapılabilir. Kargosu türkiyenin heryerine kutulu olarak gönderilmektedir.

** Sarı veya krom bariyerlerin satın alınırken dikkat edilmesi durum bariyerlerin arasına konulacak olan kırmızı halat yada alüminyum zincirin doğru hesaplanmasıdır. Normal şartlarda düz bir şekilde konulacak ise, halat veya zincir bariyer adetinden bir eksik alınmalıdır. Bariyerler konulacak yerde 80 cm aralıkla hesaplanmalıdır. Kordon veya zincir 100 cm olup salınıp yapabilmesi için 80 cm de bir konulmalıdır.

– See more at: https://www.okulsan.com/urun_ayrinti-374-Toren-bariyerleri-fiyatlari-ve-imalati-yonlendirme-ve-koruma-bariyeri-krom-renk.html#sthash.B87niuCO.dpuf